top of page
Slajd 3.png

Riga Wealth Weyergans

Skaistumkopšanas centrs

"Weyergans" un "High Care" nozīme

Nedaudz par to, ko nozīmē vārdi "Weyergans" un "High Care". 

 

Vācu sociologa Rūdolfa Veiergana (Rudolf Weyergans) darbības otrs galvenais izpētes objekts vienmēr ir bijis celulīts un cīņa ar to, tāpēc astoņdesmitajos gados, paralēli socioloģijas studijām, viņš kopā ar fiziķiem un limfologiem izstrādāja unikālu limfas mehāniskās drenāžas sistēmu, šodien pazīstamu kā "Slide Styler®" – limfodrenāžas zābaki.

Nedaudz vēlāk kopā ar sievu, diplomētu bioloģi, nāca klajā ar inovatīvu kosmetoloģisku produktu "Styler Cream". Abi šie produkti bija krietns solis uz priekšu cīņā ar "apelsīna miziņu".

Sadarbībā ar Vācijas Aeronautikas institūtu un NASA tapusi tāda unikāla iekārta kā "Vacustyler" – mainīgā spiediena kapsula, ko lieto kosmonautu adaptācijai pēc ilgstošas uzturēšanās bezsvara stāvoklī un kura izrādījās ļoti efektīva arī celulīta ārstēšanā.

Minētie produkti bija ļoti veiksmīgs pētījumu un metožu izstrādes rezultāts, kas izraisīja lielu rezonansi skaistumkopšanas pasaulē.

Rudolf Weyergans

Rudolf Weyergans

Weyergans muiža

Paralēli tika nodibināts uzņēmums "High Care Cosmetics GmbH" un izstrādātas tagad pasaulē plaši pazīstamas aparātprocedūras un kosmētiskie līdzekļi sejai un ķermenim, īstenojot nu jau par klasiku kļuvušo teicienu: "Veselība un skaistums jaunībā ir dabas kaprīze, bet vēlāk – darbs ar sevi."

 

1990. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu un kļuva par "Weyergans High Care AG"

"Riga Wealth" tika dibināts, iedvesmojoties no Rūdolfa Veiergana (Rudolf Weyergans) panākumiem sejas un ķermeņa kopšanā, kosmētikas un inovatīvu metožu jomā.

2009. gada oktobrī centrs darbu uzsāka skaistajā Rīgas jūgendstila rajonā, Antonijas ielā. "Riga Wealth" ir specializēts skaistuma un veselības kopšanas centrs. 

Sen zināms, ka veselā miesā mīt vesels gars.

Piedāvātie produkti un metodikas atbilst jaunākajiem pētījumiem un atklājumiem skaistumkopšanā.

Pie mums darbs tiek veikts, izmantojot visas aparātprocedūru metodikas un, protams, augstas kvalitātes kosmētiskos produktus sejas un ķermeņa kopšanai, ko piedāvā "Weyergans".

Lai labāk izprastu klienta vēlmes un vajadzības, pirms procedūras sniedzam konsultāciju un izveidojam individuālu procedūru plānu.

Weyergans

Mūsu komanda

Mūsu centrā strādā sertificēti speciālisti, kuri savas zināšanas regulāri papildina Latvijā un ārpus tās "High Care Cosmetics GmbH" rīkotajos semināros.

Judīte Volkova

Centra vadītāja

Reģistrēta ārstniecības personu reģistrā no 1983. gada. 2004. gadā ieguva HC speciālista kvalifikāciju, sertifikātu baroterapijā – vakuuma, kosmētikas lietošana sejas un ķermeņa procedūrām. 

Metodikas diferencētā celulīta terapijā. Apmācības Vācijā, Somijā. Starptautiskais "Weyergans" kongress 2016. gadā Rīga.

 

"Ja kaut kas nākas grūti, tad tas ir viens iemesls vairāk, lai to izdarītu.” (A.Munte)

Telefons: (+371) 29 19 26 43
Salona e-pasts: weyergans.rigawealth@gmail.com

Vēlaties pieteikties konsultācijai par skaistumkopšanu?

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai vienotos par tikšanas laiku!

bottom of page