top of page
Slide 1.png

Riga Wealth Weyergans

"High Care" kosmētika

Gluda un veselīga āda allaž ir asociējusies ar skaistumu un eleganci

"High Care" kosmētika

NVairāk nekā 25 gadu laikā "Weyergans High Care AG" ir izveidojusi unikālu kopšanas programmu speciāli Jūsu ādas individuālajām vajadzībām – tie ir inteliģenti produkti, kas automātiski pieskaņojas Jūsu ādas pH līmenim, nostiprina saistaudus un stimulē šūnu reģenerāciju.

Visu mūsu sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļu – vai tie būtu pretnovecošanās vai mērķtiecīga celulīta ārstēšanas līdzekļi – iedarbības noslēpums ir aktīvo sastāvdaļu augsta kvalitāte un koncentrācija.

"Weyergans High Care AG" līdzekļu pamatā tiek izmantoti daudz dabīgie izejmateriāli, kā, piemēram, esenciālais āmuļu ekstrakts, oriģinālā Austrālijas tējas koka eļļa, kanēlis un ar rokām vāktas, šķirotas kumelītes no Marokas. To sastāvs ir papildināts arī ar augu valsts hormoniem un enzīmiem. 

"Weyergans High Care AG" īpašu vērību pievērš vitamīniem, kas ļauj samazināt konservantu daudzumu un papildus apgādā ādu ar iedarbīgām vielām. Tas ir augstākais skaistumkopšanas līmenis – tik vienkārši sasniedzams ar "High Care"!

Visi "Weyergans High Care AG" līdzekļi ir alerģiski pārbaudīti un pieskaņoti dažādiem ādas tipiem. Mēs netestējam savus produktus uz dzīvniekiem.

bottom of page