Riga Wealth Weyergans

Par mums raksta

Negatīvo jonu pozitīvais lādiņš

Portāls mumspatik.lv

“Weyergans” skābekļa jonu terapija sniedz jaunu enerģijas lādiņu katrai organisma šūnai un palīdz pagriezt atpakaļ bioloģisko pulksteni. 

Ar terapijas būtību un efektīvākajiem savienojumiem ar citām procedūrām iepazīstina “Riga Wealth Weyergans Veselības un Skaistuma Centra” vadītāja Judīte Volkova.

Lasīt vairāk

"Weyergans" nākotnes veselībai

Meso de Lux SPA - Jūs to esat pelnījušas!

Žurnāls "OK!"

"Meso de Lux SPA" – Jūs to esat pelnījušas!

Raksts vienā no prestižākajiem starptautiskajiem profesionālajiem žurnāliem

Žurnāls "Kosmetic International"

Žurnāls "Kosmetic International"

Mr. Rudolf Weyergans šo Centru ir novērtējis kā īpašu "Weyergans Centra" piemēru, pēc kura augstajiem standartiem iesaka tiekties arī citu valstu speciālistiem.

Jaunai sezonai – jaunas procedūras skaistumam un veselībai

Weyergans High Care Centrs, žurnāls "Pastaiga"

Žurnāls "Pastaiga"

"Weyergans High Care Centrs" piedāvā Vācijā ražotus un izstrādātus produktus un pakalpojumus, īpašu uzmanību veltot ne tikai skaistumkopšanai, bet arī veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Dabisks skaistums pusstundas laikā

Žurnāls "Fashion"

Žurnāls "Fashion"

"Weyergans" vasaras piedāvājums

Zūrnāls "Pastaiga", Weyergans vasaras piedāvājums

Žurnāls "Pastaiga"

"Mezo Pen" – jonoforēzes zīmulītis
individuālai lietošanai. Aktīvo sastāvdaļu – anti-aging seruma, hialurona u.c. – ievadīšanai ādā bez adatas.

Piedāvājam vīriešiem aparāttehnoloģijas sejai un ķermenim

Žurnāls "Pastaiga"

Žurnāls "Pastaiga"

“Ir gudri parūpēties par savu veselību jau laikus, lai nākotnē varētu izvairīties no nepatīkamām problēmām,”
skan "Weyergans" moto.

"Weyergans" jaunums – "PURE Line"

Žurnāls "Pastaiga"

Trīs krēmi ar kosmetoloģijas high-tech sastāvdaļām dažādiem ādas tipiem un atšķirīgu iedarbību.

"Weyergans High Care Centrs"

Žurnāls "Pastaiga"

Piedāvājums mūsu salonā ir ļoti plašs, un arī cenu politika ir elastīga. Katru mēnesi piedāvājam akcijas, informāciju par tām publicējam mūsu mājaslapā un pastāvīgajiem klientiem izsūtām pa e-pastu. Ja klients patiešām grib, mēs noteikti varam viņam palīdzēt.

Aparātprocedūru efektivitāte

Žurnāls "Pastaiga", Aparātprocedūru efektivitāte

Žurnāls "Pastaiga"

"Pastaiga" bez bažām piedāvāja trim dažādu vecumu dāmām testēt procedūras šajā salonā. Visas trīs bija ļoti apmierinātas gan ar servisu, gan ar pakalpojuma kvalitāti, gan rezultātu.

Patiesas rūpes par nākotni

Žurnāls "Pastaiga", 5 soļi, kā ātri saposties svētkiem

Žurnāls "Pastaiga"

5 soļi, kā ātri saposties svētkiem:

1. "Dermio" maska sejai – inovācija    ārstnieciskajā skaistumkopšanā.
2. Vakuummasāža
3. "Meso Care" drenāža
4. "Meso Care Liftings"
5. "Beautiful Lips" – redzami pilnīgākas    lūpas 5 minūtēs

Vīrietis uz salonu pēc smukuma

Vīrietis uz salonu pēc smukuma, Weyergans

Pārliecība, ka skaistumkopšanas salons ir sievietes pasaule, kurā vīrietim nav, ko meklēt, vēl pirms 10–15 gadiem šķita pašsaprotama. Iespējams, daļa sabiedrības tā domā vēl arvien, kamēr citi labi zina, ka šis stereotips sen pieder pagātnei.

Lai uzzinātu, ko vīrietim piedāvā skaistumkopšanas saloni un kādām procedūrām stiprais dzimums dod priekšroku, "Patiesā Dzīve" izjautāja kosmetoloģi Irēnu Kermenu un salona "Weyergans" īpašnieci, skaistumkopšanas speciālisti Judīti Volkovu. kasjauns.lv / 23.02.2011

Pārvērtības kā karikatūrā 

Bidstrupa karikatūru, kurā attēlots peldbiksēs tērpies vīrietis pludmalē, zinās teju visi. Sagumis, kupri uzmetis, vēderu izgāzis – nu, tizls... Tad – uzmanību! – viņš pamana tuvojamies dāmu. Un – notiek metamorfoze. Kungs izslienas, izriež krūti, ievelk vēderu, izspīlē bicepsus, paceļ zodu, ieņem pozu, atplaukst smaidā. Cits cilvēks, gandrīz mačo! Bet, dāmai vienaldzīgi paejot garām, dažu mirkļu laikā vīrietis izkārtojas iepriekšējā pozīcijā – šļaugans, uzkumpis, neizskatīgs neveiksminieks. Dzīvē tieši tā arī notiek.

Jāpiebilst gan, ka daudziem diemžēl jau sen ar krūts izriešanu un galvas atmešanu vien nepietiek. Alus vēderi, tauku priekšauti, neveselīga sejas krāsa, slikta āda, sarkans deguns, tītara pakakle, kāmja vaigi – tos pāris acumirkļos nenoslēpsi. Labā ziņa – tikt ar tiem galā var. Un laikam vajadzētu, lai neiznāk kā anekdotes varonim, bagātam padzīvojušam kungam, kurš no rīta, ar vienu aci raugoties spogulī, ar otru – uz gultā dusošo smuko zaķi, neticīgi bubina – vai maz iespējams tik ļoti mīlēt naudu...?

“Mīts, ka vīrietis, kurš pievēršas skaistumkopšanai, nav īsts vīrietis, ir zudis. Sevi cienošs vīrietis par sevi rūpējas, un tas nenozīmē tikai aiziet pie friziera,” saka Judīte Volkova. “Pirmām kārtām, jāpanāk, lai viņi uzzinātu un saprastu, kas īsti ir kas un kāds no tā var būt ieguvums. Ja vīrietis dzird vārdus "lipolīze" vai "vakuummasāža", viņam visbiežāk nav ne jausmas, par ko ir runa. Tā kā vīriešu hormoni atšķiras, viņiem ir arī atšķirīgas problēmas.”

“Laiku jau var apmānīt,” uzskata kosmetoloģe Irēna Kermena. “Varu teikt, ka vīrietis par sevi interesējas, turklāt visās vecuma kategorijās. Bioloģisko vecumu gan vēl neviens nav uzveicis, bet izskata labā darīt var daudz. Protams, tam apakšā ir nauda. Tas ir proporcionāli – jo tu gribi labāku, paliekošāku rezultātu, jo tas vairāk maksā. Ja vari maksāt, rezultātu var dabūt ārkārtīgi labu.”

Ak, vai – vēders... 

Vēders – laikam taču tā ir laikmeta zīme... Tāpēc ar to arī sāksim. Paverieties apkārt! Kungi gados, labākajos gados, jauni un pavisam jauni... Tiešām – ak, vai! Dažs acīm redzami pats vairs nespēj aizšņorēt kurpes. Zināms, vajag mazāk rīt, piedodiet, ēst, un vairāk kustēties, nevis dzīvot "no mašīnas – dīvānā", bet – ko ķermeņa korekcijas jomā var saglābt skaistuma salonā? Vai kārtīgu alus vēderu vispirms sūtīsiet uz sporta zāli? 

Jautāju Volkovas kundzei. Atnāks tāds ļumīgs plācenis, nogulsies un paziņos – dabūjiet to visu nost... “Ja vīrietis sver vairāk nekā simts kilogramu, vispirms ieteikšu tikt vaļā no liekā svara – lai pāris mēnešu pasēž uz diētas. Godīgi pasaku – jums nav vērts sākt procedūras, kamēr nepārskatīsiet ēdienkarti un dzīvesveidu. Tad saslēdzam visu kopā – diētu un sportu ar mūsu iespējām. Kad svars sāk kristies, ķeramies pie mainīgā spiediena kapsulas, vakuummasāžas un lipolīzes. Ar šo aparātu palīdzību mēs varam uzlabot limfteci, nostiprināt saistaudus un asinsvadu sieniņas.” 

“Īpaši labus rezultātus dod mainīgā spiediena kapsula, ko var uzskatīt par jaunumu. Zināms, ka pēc svara zaudējuma neglīti noļūk āda, tāpēc svarīgi visu darīt vienlaikus. Jāpiebilst, arī vispārējā veselības stāvokļa uzlabošanai vislabāk būtu iziet kapsulas kursu. Savukārt lipolīze nozīmē tauku šūnu šķelšanu, turklāt mums ir mainīgā strāva – proti, mainās dažādu veidu impulsi. To var saslēgt ar ultraskaņu – tad mainīgās strāvas impulsam pievienosies ultraskaņas vilnis, ar kura palīdzību ievada speciālus preparātus, kas aktīvi stiprina saistaudus, tādējādi “savācot” tauku “priekšautiņu”,” speciāliste skaidro smalkumus.

Tas ir briesmīgs skats – cilvēks, nometis pamatīgu svaru, izskatās, itin kā būtu apvilcis vecu sakrunkojušos lietusmēteli, kas turklāt viņam ir trīs izmērus par lielu. Tātad – to var samazināt un izgludināt?

“Te jāstrādā kā tēlniekam, jāveido – nevar fiksi pārbraukt pāri... Man ir “dzīvs” piemērs ar klientu, kurš nometa 40 kilogramus. Vājēšanas trešajā mēnesī paralēli sākām veikt procedūras. Sākumā vēders veidoja tādus kā divus priekšautiņus, un cilvēks neticēja, ka bez plastiskās operācijas tur kaut kas ir maināms. Tagad viņam ir smuks, gluds vēders. Jā, mēs strādājām gadu, toties klients iztika bez operācijas,” ar gandarījumu atceras Judītes kundze.

“Vēl – vēlamo noturīgo efektu var panākt tikai tad, ja klients godīgi pasaka, kā viņš ēd, cik daudz šķidruma dienā lieto, kādas ir viņa fiziskās aktivitātes. Piemēram, ja klients neizdzer noteikto šķidruma daudzumu, tad mēs izvadīsim lieko šķidrumu, taču šūnu neiztīrīsim. Bet, lai uzlabotu vielmaiņu, no šūnas ir jāizvada vielmaiņas gala produkti. Mums jābūt kā rokai ar cimdu, tad tiešām ir ļoti labi rezultāti!” bez šaubīšanās apliecina speciāliste.

Neticiet visām reklāmām!

Jomas speciālisti liek uzsvaru uz aparātiem, bet kāds teiks – es pats varu pabraucīt vēderu vai palūgt sievai... Ar ko aparāts atšķiras? “Procedūrai ar aparātiem ir daudz dziļāka iedarbība un ātrāks rezultāts. Viena vakuummasāža aizstāj piecas roku masāžas, tomēr tā jāveic pareizi. Reiz pie mums atnāca kliente ar viscaur zilām kājām. Viņa bijusi uz vakuummasāžu pie kāda mājās un palika ārkārtīgi neapmierināta, jo es viņai masāžu atteicu. Bija skaidri redzams, ka viņai jāiet pie flebologa. Diemžēl ir “meistari”, kas beiguši kaut kādus kursus un uzreiz ķeras pie “biznesa taisīšanas”,” brīdina Volkovas kundze.

Un kā ar reklāmām, kas sola teju "uz sitienu" samazināt tik un tik centimetru apkārtmēra? Blakus bilde: trekns rumpis pirms, slaids – pēc... Uzreiz prātā rosās patīkama doma – re, vēderu var dabūt nost arī tā, kāpēc mocīties ar diētām un sportu...

“Tas ir blefs! Mums arī pirms Jaunā gada bija reklāma – ja gribat, lai kleita izskatītos brīvāk, mēs piedāvājam "body wrapping – preso ietīšanu". Jā, pēc preso ietīšanas apkārtmērs samazinās par 1–1,5 centimetriem. Bet – ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka mēs esam šūnu izdrenējuši, izvadījuši lieko šķidrumu. Cilvēks nosveras pirms un pēc procedūras, lielākais svara zudums ir bijis viens kilograms. Es uzreiz pasaku – tas nav tauku zudums, tas ir liekais šķidrums. Tādā veidā mēs attīrām audus. Mēdz būt arī tā, ka atnāk slaids cilvēks un saka – man ir nespēks, no rīta negribas celties... Parunājoties izrādās – cilvēks ļoti maz dzer. Kad visu izrunājam un sākam procedūras, pēc kādas ceturtās reizes klients stāsta, ka atgriežas možums, enerģija. Organisms ir attīrījies,” speciāliste nošķir mītus no patiesības.

Smagākas problēmas nekā meitenēm

Reiz kāds nopietns biznesmenis intīmā sarunā atzinās, ka krāso matus. Kas tur liels, viņš raustīja plecus. “Man apkārt ir tik daudz vīzdegunīgu snobu, kas, kaut ko tādu izdzirdot, uzreiz rauc degunu...” runātājs pasmīnēja. “Vecie, uzpūtīgie kraķi, kuri par visu varu tēlo solīdus, iespaidīgus kungus. Taču pirkt par naudu jaunas meitas šiem nav kauns, bet krāsot matus...” Vīrietis pie kosmetologa... Nu, ir šis stereotips, ka ar tādām lietām nodarbojas vienīgi geju puikas un tie, kam naudas ir vairāk nekā saprašanas. Nu jā, vēl ārzemnieki. Citplanētieši.

“Vīriešiem mūsu pakalpojumi ir aktuāli, jāsaka, pa vecuma grupām,” īsto patiesības bildi ir gatava atklāt kosmetoloģe Irēna Kermena. “Jau kopš pusaudža gadiem vīrietim dzimuma īpatnību dēļ ir smagākas problēmas nekā meitenēm. Viņiem dīgst bārda, ap katru matiņu ir tauku maisiņš, kurš aug augumā, briest, iekaist, un tam pievienojas akne. Man patīk tendence, ka zēni paši mammām prasa – man ir slikta āda, mamm, dari kaut ko! Un mamma viņu atved šurp. Puisis saprot, ka sejas tīrīšana nav patīkama procedūra, viņš pie tā nav radis, bet, izgājis tam cauri un ieraudzījis rezultātu, pēc kāda laika pats teciņiem ir klāt. Tā līdz aptuveni 20 gadu vecumam puisis nāk pie mums, kopj ādu un izpilda mājas darbu.

Ja problēma ir nopietna, sadarbojamies ar dermatologu, tad regularitāte caurmērā ir reizi mēnesī. Ja problēma nav tik smaga – reizi trijos mēnešos. Ja cilvēks ir gatavs mājās darīt to, ko mēs iesakām, rezultāts ir labs, ja gaida, ka te paveiks brīnumu un tas atrisinās problēmu uz visiem laikiem – tā nebūs.

Tālāk. Pievēršamies vīrietim 20–35 gadu vecumā ar augošu pašapziņu. Viņš grib būt skaists, sakopts un stilīgs. Bet – bieži aizraušanās ar atsevišķiem sporta veidiem (vindsērfings u.c.) bojā ādu. Vai – varētu būt problēmas ar kairinājumu, ko rada bārdas skūšana – ne tikai sejas, bet arī kakla daļā, un mums ir līdzekļi, lai to novērstu. Esmu novērojusi: ja vīrietis šajā vecumā var to atļauties, viņš grib visu ko – gan sportot, gan labi ģērbties, gan apmeklēt mūsu salonus. Galu galā tas ir arī patīkami! Protams, ja šajā vecumā ar ādu un izskatu nav nekādu problēmu, nekas nenotiks, ja vīrietis pie mums nenāks.

Nākamā vecuma grupa – vīrietis vecumā no 35–45 gadiem. Atšķirībā no sievietes viņš vēl izskatās gana labi, un viņam īpaši nekas nekaiš. Tas, kas tomēr mēdz būt, – ģenētiski noteiktas asinsvadu problēmas, varbūt viņš nav ārstējis pinnes, varbūt viņam ir ādas ērcīte. Vēl vīriešiem samērā bieži ir seborejiski ādas dermatīti, un diemžēl mēdz būt hroniskas ādas vai imunitātes problēmas, kas noved pie sārtas sejas,” ir novērojusi kosmetoloģe.

Ko darīt ar sarkanu degunu?

Vai ir kas tāds, kas vīriešus sevišķi uztrauc? “Vistrakākais vīrietim šķiet, ja viņam ir sarkans deguns, par vaigiem viņš tā neuztraucas. Jo domā, ka visi viņu melīgi uzskata par alkoholiķi,” pasmaida Kermenas kundze. “Latvijā tā ir milzu problēma, turklāt tā ir etniska, faktiski ģeogrāfiska problēma, un alkohols tur var nebūt ne tuvumā. Mūsdienās tādu, kuri tā dzer, ka nodzer degunu, ir maz. Jāpiebilst, deguns var būt sarkans arī tad, ja kapilāri pat nav redzami. Pie vainas ir āda un deguna iekšējie kapilāri. Tā ir ļoti grūta cīņa, kas jāizcīna kopā ar "loru", veģetatīvās nervu sistēmas stabilizēšanu un limfodrenāžu sejai, kas samazina pilnasinību.

Deguns var būt sarkans arī citādi bālam cilvēkam, tomēr tam nevajag atmest ar roku, tas ir darāms darbs. Svarīga ir arī kopšana. Mēs kategoriski aizliedzam šādu degunu apsaldēt – neiesakām slēpot, atrasties ārā salā bez biezas krēma kārtas – tas šīs problēmas gadījumā būtu noziegums! Tāpat kā atrašanās saulē, jo saule degunu ķer pirmo kā visizvirzītāko sejas daļu. Arī krietni karstu pirti un ilgstošu karsēšanos šāds deguns necietīs. To var darīt vidējā karstumā un ar mēru.”

Esmu pamanījusi, ka kungiem mēdz būt izteikti lielporaini deguni – ar uzkrītoši dziļām "bedrēm" un labi pamanāmiem tauku "korķiem". Vai arī tur kaut ko var darīt?

"Jā, var darīt! Ir tiešām ļoti laba lāzerslīpēšanas metode, kuras dziļums ir kontrolēts, ar tās palīdzību "bedres" var brīnišķīgi novākt un padarīt ādu gludu. Šī ārstēšana gan prasa atveseļošanās periodu aptuveni divas nedēļas, jo tā ir agresīvā kosmetoloģija – tas nav uzlīmēt plāksteri. Par gravitācijas ietekmi (noļukuši vaigi utml.) vecuma posmā no 35 līdz 45 gadiem vīrieši vēl nesūdzas, taču piere, arī maisiņi zem acīm vīrieti sāk uztraukt jau 30–40 gadu vecumā. Tad viņi vēršas pie mums, lai injicētu botulīnu, kas noņem krunkas. Jā, vīrietis–piere–botulīns ir "ejoša" procedūra," redzot manu izbrīnīti jautājošo skatienu, apstiprina Irēnas kundze.

"Jāteic, kopējam sejas tonusam labu rezultātu dod arī sejas masāža ar rokām. Vīrietim šo efektu redz momentāni! Vienīgais iebildums – ja vīrietis grasās nākt uz sejas procedūru, mēs to varam veikt tikai tad, ja viņš ir rūpīgi nodzinis bārdu. Nav iespējams veikt masāžu, jo matiņi aug tieši pret šīm masāžas līnijām." Demiss Russ var mierīgi palikt mājās? "Jā, jo mēs varētu darboties tikai ar viņa acīm! Vienalga, kāda bārda – īsa, gara –, tas ir neiespējami. Viss saķep, salīp. Nu, varam slīpēt degunu..."

Vaksācija arī kungiem

Un kā – vīrieši un vaksācija? Arī par to mēdz teikt, ka tā ir tikai sieviešu darīšana. “Jā, tas ir vēl viens kārtējais stereotips, turklāt daudzi domā – kāds esmu, tāds esmu, ko nu tur... Bet laiki mainās. Patiesībā cīņa pret apmatojumu zināmās vietās ir laba, galu galā – tā ir higiēna. Ir ārkārtīgi nepatīkami, ja no vīrieša padusēm nāk smaka. Tāpēc padušu vaksācija kosmētiskajā kabinetā ir vīriešu procedūra. Lai novērstu svīšanu, padušu un plaukstu zonā šļircina arī botulīnu. Plaukstās tālab, ka negribas taču sniegt sveicienam mitru roku. Un, ja kāds pārmērīgi svīst (it īpaši uztraucoties), viņš par šādu injekciju būs laimīgs,” pārliecināta kosmetoloģe Irēna Kermena. Jūdīte Volkova ir vienisprātis – vīrieši mēdz epilēt arī muguru un plecu zonu, ja to klāj pārmērīgs apmatojums, kura dēļ viņi varbūt jūtas neērti pludmalē, pirtī vai citās situācijās. 

Spalvaino, smakojošo mačo laiks ir pagātne. (Starp citu, mūsdienīgi vīrieši ir iecienījuši bikini zonas atspalvošanu. Ziņas pārbaudītas, turklāt no īstu vīru ģērbtuvēm.)


Kāmja vaigi un dubultzods 

Bet ko iesākt ar tītara pakakli un kāmja vaigiem? Tāds “nošļucis” ģīmis bojā ne viena vien citādi itin sprauna kunga kopskatu. Un kurš teicis, ka tikai meitenēm jāuztraucas par krunkām un stingrā ovāla izplūšanu? “Nav jāgaida, kad tas notiks. Ir ļoti laba profilakse, lai tā nebūtu,” sola Judīte Volkova. Tā. Ko gan var padarīt dubultzodam?

“Vispirms mēs to nostiprinām ar vakuumu un tad ievadām preparātus, kas itin kā ar superlīmi “salipina” šūnas, līdz ar to āda kļūst daudz stingrāka. Preparātus ievadām ar neinvazīvo mezoterapijas palīdzību. Tiem, kuri nezina, kas tas ir, īss skaidrojums: mezoterapija ir manipulācija, ar kuru ādā tiek ievadīti preparāti, kas nonāk šūnu līmenī; tie šūnu gan atjauno, gan uzlabo. Ir divi mezoterapijas veidi – ar injekciju vai ar ultraskaņu. Mēs izmantojam neinvazīvo mezoterapiju ("meso care"), ievadot preparātus ar jonizācijas un elektroterapijas palīdzību. Preparāta ievadīšanas procedūra ilgst 1,5 stundas. Pēc tam nāk otra programma: ar pašlīmējošiem elektrodiem uz sejas ļoti aktīvi stiprinām saistaudus, tātad – veicam liftingu. Ja vēl pievienojam vakuummasāžu (tā jau būs de lux procedūra), tas ilgs divas stundas.

Protams, ir variācijas. Varam likt mitrinošās maskas, plastificējošās maskas – kas nu kuram vajadzīgs. Parasti to iesakām darīt reizi nedēļā, veicam vienu, otru, trešo procedūru, tad skatāmies. Tas ir ļoti individuāli. Bet rezultāts ir! Mediķi, kas vispār pret visu ir ļoti skeptiski, caurmērā pēc trešās procedūras saka – nē, cepuri nost!” palepojas Volkovas kundze.

Bet... vai ar skaistumkopšanas procedūrām nevar iznākt tāpat kā ar pretaizcietējumu tablešu dzeršanu? Zarnas pašas vairs negrib strādāt, dod nākamo tableti... Varbūt arī šūnas bez stimulēšanas vairs nedara to, ko darīja agrāk, un uzfrišinātais ģīmis, kad iedarbība pāriet, noļūk divtik... “Savā praksē neko tādu neesmu novērojusi, un tā tam nav jābūt! Ādai nedaudz jāpiepalīdz cīņā ar gravitāciju, un nekas slikts no tā nevar rasties. Mēs taču zobus no rīta un vakarā tīrām, un tie tāpēc sliktāki nekļūst, vai ne?” smejas Judītes kundze. “Var vēlreiz uzsvērt – tas atkarīgs no tā, cik pareizi veikta procedūra un piemeklēta kosmētika. Sliktāk noteikti nebūs, tikai labāk.”

Bet – rezultāts taču nav uz mūžu? “Nē, protams! Tas būtu tāpat kā ar diētu – klients ir notievējis un nospriež – oho! Tagad atkal dzīvošu, kā dzīvojis, ēdīšu, ko gribēšu, un nekas nenotiks! Mēs taču reizi mēnesī ejam arī pie friziera. Ja reizi mēnesī atnāk pie mums, tas nenozīmē, ka atkal jāveic mezoterapija. Iespējams, vajadzēs masāžu vai masku, lai saglabātu iegūto rezultātu. Vajag tik uzdrīkstēties sākt! Rezultātu jūt jau pēc pirmās procedūras – āda ir stingrāka, tvirtāka,” apgalvo Volkovas kundze.

Daži padomi pārgurušam darbaholiķim

“Ja ļoti noguris vīrietis darbaholiķis, pamanījis izkārtni, ienāks salonā un teiks – esmu pārguris, gandrīz pie gala, varu te dzīvoties kaut vai visu dienu, dariet, ko gribat, ko jūs viņam piedāvāsiet?” jautāju Judītei Volkovai. “Pirmkārt, "dermio care" maisu. Tā ir skābekļa jonu terapija. Ķermenim tiek uzklāts elektrogels, vīrieti ievieto līdz viduklim maisā, kurā aparāts pūš augstas koncentrācijas negatīvos jonus. Notiek ļoti strauja jonu apmaiņa. Tas nozīmē, ka tiek ļoti aktīvi attīrītas un uzlādētas šūnas. Var teikt, mēs pagriežam atpakaļ bioloģisko pulksteni.”

“Maiss, ar kura palīdzību var apturēt bioloģisko pulksteni?” brīnos, lūkodamās apkārt pēc brīnumainā maisa, kas līdz šim mūsu sarunā netika pieminēts. “Jāteic, ka visi šie aparāti ir saistīti, tāpēc jau mēs esam centrs. Ja mūsu klients, piemēram, būs saguris un vajadzēs tikt atpakaļ formā, jāsāk ar "dermio care" maisu! Kamēr viņš, tā sacīt, ir maisā, varam darboties ar seju. Ja viņam nav laika, varam pieslēgt manikīra meistaru. Pēc pusstundas mēs viņu izņemsim no maisa un uzliksim uz sejas speciālu kupolu ("dermio top head"), negatīvie joni tiks pūsti uz sejas, viņš tos ieelpos, tie nonāks plaušās, smadzenēs, visā organismā (starp citu, izcilu rezultātu var sasniegt, ja, taisot vakuummasāžu, to savienojam ar šo kupolu, tādējādi viss notiek straujāk). Tas uzlabo un atjauno ādu. Šī procedūra ļoti labi palīdz arī tad, ja ir iesnas, bronhiālā astma, klepus.”

Tātad – mūsu nogurušais kungs jau ir frišāks uz visām līnijām. Ko tālāk? “Tālāk, ja mēs gribam vairāk relaksējošo procedūru, piedāvājam masāžu un ietīšanu Nāves jūras dubļos, un atkal – tikmēr viņam var masēt galvu, uzlikt sejas masku. Ja kungs vairāk grib pievērst uzmanību nevis relaksācijai, bet veselībai, piedāvāsim kapsulu. Tas vispār ir ļoti labs tandēms – "dermio care" maiss plus kapsula. Pavadot šeit aptuveni trīs stundas, pārpūlējies kungs varēs lieliski relaksēties un atgūt labu pašsajūtu,” domā Volkovas kundze.

“Vīrietim pie mums ir ko darīt! Nerunājot jau par SPA procedūrām, kad ķermeni masē un ieziež ar dažnedažādiem līdzekļiem, un tad viņš kā tāds romietis peldas labsajūtā. Arī tas ir labi,” turpina kosmetoloģe Irēna Kermena. “Lai gan, protams, ir vīrieši, kas nemūžam nenāks un neinteresēsies, uzskatot, ka tās ir sieviešu būšanas. Tomēr pilsētas vīrietim, kurš apgrozās sabiedrībā, darbojas biznesā, kuram ir jāuzstājas, jābūt visām ekstrām. Viņš nevar smalkā uzvalkā, bet ar nekoptu ģīmi cerēt, ka viņam noticēs. Prezidentu un amatpersonu sejas ir koptas. Krunkas nebūtu tā lielākā nelaime. Ja āda ir veselīga, viņš jau šķiet kopts. Tas ir tāpat kā ar zobiem – ja kaut kā trūkst, visi to redz un domā – kāds viņš nevīžīgs...”

Ja ņemtu vidējā vecuma vidējo aritmētisko kungu bez akūtām problēmām, kurš grib izskatīties kopts, kā arī grib palaikam relaksēties un tikt piepūderēts, cik bieži viņam vajadzētu piekāpt? “Reizi mēnesī, var arī reizi divos. Ja grib sakoptu, elastīgu ādu, jānāk uz masāžu, kas ir arī nesalīdzināmi lētāk nekā agresīvā kosmetoloģija – filleri un lāzerprocedūras,” atgādina Kermenas kundze. Kā iedrošināt? “Lai droši nāk uz konsultāciju! Ne no kā nav jābaidās, tieši tā arī vajag – te es esmu, ko man darīt?”

Māra Vilde / Foto: Aigars Hibneris.