Riga Wealth Weyergans

Ķermeņa masāžas

Ķermeņa masāža, WEYERGANS

Masāža ir medicīniska procedūra, kas ietver cilvēka ķermeņa pieskārienu un nospiešanu, izmantojot specializētas metodes, kuras var veikt masāžas terapeita rokas.

Terapeitiskā masāža tieši ietekmē receptorus, asinsvadus, muskuļu sistēmu un vairākus iekšējos orgānus. To uzskata par universālu recepti, jo tā ne tikai ārstē daudzas slimības, bet arī novērš tās. Tas ir norādīts mugurkaula izliekuma, locītavu problēmu, muskuļu sastiepumu un daudzu citu ķermeņa iekšējo orgānu slimību ārstēšanā.

Masāžai ir pozitīva ietekme uz sirds un asinsvadu sistēmas darbību, tāpēc to lieto asinsspiediena problēmu gadījumos. Tas ir efektīvs centrālās nervu sistēmas slimību ārstēšanā, jo tas ievērojami uzlabo asinsriti.

Sesijas var norādīt uz elpošanas ceļu, gremošanas orgānu un reproduktīvās sistēmas orgānu slimībām. Tas ne tikai aktivizē asinsriti, bet arī palīdz paātrināt vērtīgo vielu uzsūkšanos organismā. Masāža arī palīdz mazināt stresu un nervu izsīkumu, vienlaikus atjaunojot un stiprinot cilvēka imūno un endokrīno sistēmu.

Masāža vienlaikus "darbojas" fiziskajā, emocionālajā un garīgajā līmenī.

Dažādi masāžas veidi palīdz mazināt sāpes un spriedzi muskuļos, veicina toksīnu un toksīnu izvadīšanu, un taustes kontakts nomierina nervus, mazina stresu un uzlabo iekšējo emocionālo stāvokli.

Muguras masāža:

Masāžas terapija ir laba muguras sāpju novēršana. Periodiski terapeitiskās dziļās masāžas profilaktiskie kursi palīdz atjaunot muskuļu, saišu un fasciju elastību, uzlabo asinsriti visās muguras un mugurkaula struktūrās.

Kakla zonas masāža:

Kakla apkakles zonā bieži tiek savākti sāls nogulsnes, parādās pietūkums un pietūkums, spokojas spēcīga spriedze. Kakla zonas masāža palīdzēs samazināt slodzi uz mugurkaulu, mazināt nogurumu, novērst galvassāpes, palīdzēs noņemt sāls nogulsnes un uzlabos labsajūtu. Pēc masāžas pazūd sāpes kaklā un plecos, nogurums un miegainība.

Visa ķermeņa masāža:

Pilna ķermeņa masāža pozitīvi ietekmē gan ādu, gan visu ķermeni. Pēc pilnas ķermeņa masāžas uzlabojas visa ķermeņa audu un šūnu metabolisms, un tiek atjaunots dabiskais šūnu atjaunošanās process.

Sporta masāža:

Sporta masāža ietekmē sāpju cēloni un muguras slimības - sprūda punktus. Tie ir tie, kas izraisa miofasciālo sindromu, saīsinot muskuļus, neļaujot tiem normāli darboties.

Galvas masāža:

Stress un miega trūkums ir bieži galvassāpju cēloņi. Vairāki pētījumi liecina, ka galvas un kakla masāžas terapija var samazināt galvassāpju un migrēnas biežumu un intensitāti.

Kāju (pēdu) masāža:

Pēdu masāža - noved pie tā, ka atdzimšana notiek, ja ne viss ķermenis, tad vismaz spēki kopumā. Masējot pēdas un kājas, tiek stimulēti ne tikai paši muskuļi, kurus ietekmē, bet arī labvēlīga iedarbība uz visu ķermeni.

Masāžas terapija ir izrādījusies efektīva, ārstējot dažādas kaites, piemēram:

  • hondroze
  • mugurkaula izvirzījums
  • arteriālā hipotensija
  • veģetatīvi-asinsvadu distonija
  • samazināta imunitāte un rezultātā biežas saaukstēšanās
  • hronisks nogurums
  • miega traucējumi
  • dažādas depresijas
  • hroniskas galvassāpes
  • muguras sāpes un citas kaites

Cenas un procedūras ilgums

10 minūtes

Cena

Ilgums

Klasiskā masāža ķermenim40.00 EUR/
55.00 EUR
60 min./90 min.
Muguras masāža35.00 EUR40 min.
Kakla un zona un plecu masāža25.00 EUR30 min.
Sportiska masāža35.00 EUR30 min.
Galvas masāža15.00 EUR20 min.
Kāju masāža (pēdu)25.00 EUR 30 min.


Cena:
Akcijas cena 44.00 EUR (standarta cena 55.00 EUR) 

Ilgums:
90 minūtes

Pieteikties procedūrai

Atlaide dzimšanas dienā un vārda dienā!

Tavā dzimšanas dienas jubilejas nedēļā, kā arī vārda dienas dienā dāvinām Tev 15 % atlaidi jebkurai izvēlētajai procedūrai.

Izbaudi šo mirkli un gūsti gandarījumu!

Procedūrām lūdzam pieteikties vismaz divas dienas iepriekš!

Pieteikties procedūrai