Riga Wealth Weyergans

Jaunumi

"Crystal Aloe Eyes Pads"

Nomierinošs mitrinātājs acu zonai

Aktīvās sastāvdaļas:
Jūras aļģu kolagēns, hialuronskābe

Īpašības:
Atsvaidzinošās plāksnītes atslābina un nomierina maigo ādu ap acīm. Bet alvejas ekstrakts (kokveida) nodrošina nepieciešamo mitrināšanu. Atvēsinošā gelveida struktūra spēj novērst tūsku. Plāksnītes ar hialuronskābi izlīdzina sīkās krunciņas un padara ādu gludu, piedod tai jaunāku izskatu. Titan Arum dziļi bagātina jutīgo ādu ap acīm.

Lietošana:
Uzmanīgi atveriet hermētisko iepakojumu no otras puses un izņemiet plāksnītes. Novietojiet tās zem acīm, ar platāko daļu aptverot grumbiņas pie ārējā acu kaktiņa. Ar pirkstu galiem mazliet piespiediet plāksnītes. Ļaujiet plāksnītēm iedarboties 10–15 min, lai sasniegtu maksimālo aktīvo sastāvdaļu iedarbību.

Rekomendē lietot 3 reizes nedēļā.

Iepakojums 3 pāri vai 5 pāri Ref. No.

Cena:
3 pāri – 25.24 EUR
5 pāri – 35.78 EUR

Pasūtīt preci

"UV+Sun Care SPF 50"

Pret saules aizsardzība visiem ādas tipiem. Ideāls nobeigums ikdienas sejas kopšanai

Aktīvās sastāvdaļas:
Pantenols, Shea sviests. Titāna dioksīds,
tokoferola acetāts.

Lietošana:
"UV+ Care SPF 50" var tikt lietots no rīta kā dienas krēms aizsardzībai pret sauli. Uzklājiet nelielu daudzumu uz attīrītas ādas virsmas – sejas, kakla un dekoltē zonas – un viegli iemasējiet.

Iepakojums 30 ml Ref. No. 302

Cena:
48.79 EUR

Pasūtīt preci

"Meso Pen + Soon Future concentrate"

Ionoforēzes zīmulītis Anti-Age efektam, individuālai mājas lietošanai

Jonoforēze ir fizikālās terapijas metode, kas veicina dažādu aktīvu sastāvdaļu uzņemšanu ādā. Jonoforēces zīmulītis dod iespēju pašam veikt šo ārstēšanu. Tam ir ādas nostiprināšanas un reģenerācijas funkcija – pulsējoša līdzstrāva aktivizē jonus starpšūnu telpā un veicina labāku difūziju un aktivizē šūnu sintēzi. Ar "Meso Pen" palīdzību var ievadīt aktīvās sastāvdaļas dziļi ādā (transdermālā sistēma). 

"Meso Pen" ir pirmā šāda veida ierīce mājas lietošanai.

Ar jonoforēzes zīmuli iesakām ievadīt:

"Soon Future Concentrate" – īpašs luksusa Anti-Age produkts ar visefektīgākajām sastāvdaļām, kas ir pielīdzināms botoksa iedarbībai, pateicoties augstai aktīvo sastāvdaļu koncentrācijai (pantenols, vitamins D, Acetil Heksapeptīds). "Soon Future Concentrate" samazina sīkās krunciņas un grumbas jau dažu nedēļu laikā. 

Iepakojums 1 gab. Ref. No. 970

Cena:
"Meso Pen" – 75.09 EUR
"Soon Future Concentrate" – 24.60 EUR

Pasūtīt preci

"Hyaluron Pure"

Šūnas atjaunojošs šķidrums, kas saista un uztur lielu mitruma daudzuma šūnā. Tas bagātīgi mitrina sausu ādu, saglabā ādas elasticitāti, formē ādu un sniedz tai gludu izskatu.

Iepakojums 5*4 ml. Ref. No. 081, 10*8 ml. Nr. 178. 

Cena:
30.02 EUR

Pasūtīt preci

Ir jautājumi?

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu precīzu informāciju!

Sazināties ar "Weyergans" veselības un skaistuma centru